Oficiální smluvní dealer
GE Healthcare Life Sciences
pro Českou republiku
ge

Kdo jsme

Historie společnosti

AP Czech s.r.o., zástupce Pharmacia Biotech

Společnost AP Czech s.r.o. byla založena v roce 1998, jako český zástupce zahraniční firmy Pharmacia Biotech. Posléze byla Pharmacia Biotech zakoupena společností Amersham, divizí Amersham Biosciences.

Název AP Czech reflektuje historické souvislosti A (Amersham), P (Pharmacia) Czech (zastoupení pro Českou republiku). V roce 2004 projevila zájem o zakoupení společnosti Amersham firma GE. Roku 2005 přejímá firma GE HEALTHCARE veškeré aktivity a výrobní procesy Amersham. I přesto jsou tyto obraty pouze strukturální, ale hodnoty a cíle firmy AP Czech s.r.o. zůstávají nezměněny.

Současnost

AP Czech s.r.o., distributor GE HEALTHCARE LIFE SCIENCES

V současné době funguje AP Czech s.r.o. jako zástupce GE HEALTHCARE divize LIFE SCIENCES pro Českou republiku. GE je mezinárodní společnost, která má ve svém portfoliu vše od elektroniky přes peněžní instituty po zdravotní péči. Jednou z divizí HEALTHCARE zdravotní péče je i LIFE SCIENCES neboli biologické vědy.

Zákazníky naší společnosti AP Czech s.r.o. jsou výzkumná centra, univerzity a farmaceutické společnosti po celé České republice. V nabídce GE HEALTHCARE LIFE SCIENCES jsou jak nejmodernější přístroje např. pro chromatografii, tak i doplňující chemikálie potřebné například pro purifikaci (náplně do kolon), western blotting, přípravu vzorků DNA/RNA, proteinů, radiochemikálie, gely pro elektroforézy apod. AP Czech s.r.o. nabízí kompletní péči o zákazníka: od objednání zboží, po dodání, instalaci, zaškolení a následný servis.


Personální struktura AP Czech s.r.o.

RNDr. Vladimír Řehák CSc.

Jednatel, CEO, odpovědnost za obchod, před i poprodejní podpora

Ing. Milan Němec

Prokurista, ekonomie a legislativa

Ing. Jakub Dubravec

Prokurista, Sales director, odpovědnost za obchod

Ing. Jan Halada

Servisní technik

Ing. Jiří Semecký

Smluvní servisní technik

Dana Balínová

Technická asistentka, zpracování objednávek

apczech-1