Jak fungujeme

Naším cílem není pouze prodej zboží, ale komplexní péče o zákazníka. Máme více jak 20 let zkušeností v oboru Life Sciences a rádi vám pomůžeme s dosažením vašich cílů. 

Nabízíme pomoc s konfigurací systémů, optimalizaci laboratorních procesů, konzultace k odborné vědecké problematice, školení, pomoc při řešení technických problémů.

Zajišťujeme semináře a konzultace přímo se zahraničními odborníky od společnosti Cytiva a mnoho dalších služeb. 

Jak funguje proces našich projektů?

Každý projekt má individuální dobu zpracování, některé trvají měsíce a některé mohou trvat 2-3 roky, ale to je především způsobeno tím, že zákazník musí projít dlouhým administrativním schvalovacím procesem.

Celý proces začíná vaším zájmem o technologii z našeho portfolia. Během první schůzky s naším aplikačním specialistou se vyjasní, jak pracujete, co plánujete na přístroji dělat a jaké očekáváte výsledky. Na základě této schůzky vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku/technické řešení, které pokrývá nejen základní přístroj, ale většinou i potřebné příslušenství a spotřební materiál. Máte tak jasnou představu o rozpočtu a způsobu realizace. Jakmile je rozhodnuto o nákupu, nastává instalace zařízení, proškolení obsluhy a následná péče, kdy vám pomáháme se s přístrojem sžít a případně doplňujeme mezery ve znalostech, abyste dosáhli výsledků, jaké potřebuje.

Samozřejmostí je i asistence v rámci našich laboratorních dovedností. Jde o činnosti jako přeplňování chromatografických kolon, kalibrace přístrojů. Můžeme Vám pomoci optimalizovat procesy a technická řešení, pokud dochází k problémům ve výsledcích, nebo chodu laboratoře.

Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pomocí kontaktního formuláře, nebo telefonicky. Těšíme se na spolupráci.