Kdo jsme

Historie společnosti

Společnost AP Czech s.r.o. byla založena v roce 1999, jako český zástupce zahraniční firmy Pharmacia Biotech. Posléze byla Pharmacia Biotech zakoupena společností Amersham, divizí Amersham Biosciences.

Název AP Czech reflektuje historické souvislosti A (Amersham), P (Pharmacia) 
Czech (zastoupení pro Českou republiku). V roce 2004 projevila zájem o zakoupení společnosti Amersham firma GE. Roku 2005 přejímá firma GE HEALTHCARE veškeré aktivity a výrobní procesy Amersham. I přesto jsou tyto obraty pouze strukturální, ale hodnoty a cíle firmy AP Czech s.r.o. zůstávají nezměněny.

Současnost

AP Czech s.r.o., distributor CYtiva

V současné době funguje AP Czech s.r.o. jako zástupce Cytiva, dříve známou jako GE Healthcare Life Sciences, pro Českou republiku. Cytiva patří do skupiny mezinárodní obchodní skupiny Danaher.

Zákazníky naší společnosti AP Czech s.r.o. jsou výzkumná centra, univerzity, farmaceutické společnosti, nemocnice a vědecká pracoviště po celé České republice. V nabídce CYTIVA jsou jak nejmodernější přístroje např. pro chromatografii, tak i doplňující chemikálie potřebné například pro purifikaci (náplně do kolon), western blotting, přípravu vzorků DNA/RNA, proteinů, radiochemikálie, gely pro elektroforézy apod. AP Czech s.r.o. nabízí kompletní péči o zákazníka: od objednání zboží, po dodání, instalaci, zaškolení a následný servis.

Personální struktura AP Czech s.r.o.