Vítejte na novém webu AP Czech

Vážení kolegové, vážení zákazníci,

s potěšením Vám oznamujeme, že jsme dne 17.3.2021 spustili zbrusu nové webové stránky naší společnosti. V této nelehké době jsme všichni nuceni se přizpůsobit aktuální situaci a proto věříme, že díky novému webu budete mít k dispozici více informací a funkcí, které ulehčí Vaši každodenní práci.
Kromě přepracovaného designu jsme stránky upravili a rozšířili o nové informace a funkce.

Nově zde naleznete:

1)     Přehled základního přístrojového vybavení z našeho portfolia, včetně popisů funkcí a základních technických parametrů.

2)     Varianty přístrojů – u vybraných modelů přístrojů, kde jsou dostupné odlišné konfigurace, jsme pro vás připravili srovnání jednotlivých modelů, abychom Vám ulehčili práci při rozhodování.  

3)     Možnost objednat servis Vašeho přístroje rychlým vyplněním poptávkového formuláře.

4)     Vylepšený ceník – nyní můžete hledat ceny produktů nejen podle katalogového čísla, ale i podle produktového čísla nebo samotného názvu.

5)     Knihovu dostupné literatury ke stažení – Dokumenty ke každému přístroji můžete stahovat přímo na stránce produktu, o který se zajímáte, nebo na centrálním úložišti.

6)     Upravené aktuality – minimálně jednou za měsíc budete informováni o všech novinkách, seminářích, slevových akcích apod. Nenechte si nic ujít.

7)     Lepší provázanost portfolia se společností Cytiva – v naší nabídce najdete několik desítek tisíc produktů. Vše, co není blíže popsáno přímo na našich stránkách, můžete dohledat na stránkách Cytiva skrze odkazy, které jsou na webu dostupné.

Dále připravujeme:

1)     Základní přehled nejdůležitějšího spotřebního materiálu

2)     Možnost zasílání newsletterů

3)     Propojení se sociálními sítěmi (Twitter, LinkedIn, Facebook) kde se naši zákazníci sdružují, pro ještě rychlejší přehled o aktualitách a novinkách.

Jsme tu hlavně pro Vás. Pokud byste cokoliv na našich stránkách postrádali, nebo měli jakoukoliv připomínku, tak nás kontaktujte přes náš online formulář. Za jakoukoliv zpětnou vazbu budeme rádi.

Team AP Czech